Montovaný dom z ocele

Montovaný dom z ocele a jeho výhody

Rýchla výstavba

Montovaný dom z tenkostennej ocele sa dá postaviť rýchlo a efektívne. To znamená, že môžete byť v dome oveľa skôr, ako by ste boli pri výstavbe tradičného murovaného domu.

Flexibilita

Domy z tenkostennej ocele môžu byť navrhnuté takmer akokoľvek, vďaka čomu sú veľmi flexibilné. Výrobcovia dokážu navrhnúť a postaviť dom podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Odolnosť

Tenkostenná pozinkovaná konštrukcia nehrdzavie a neplesnivie preto sú domy veľmi odolné. Odolávajú extrémnym poveternostným podmienkám a vysokému zaťaženiu .

Energetická úspornosť

Dom z tenkostennej ocele môže byť veľmi energeticky úsporný. Materiál má vysokú tepelnoizolačnú hodnotu a výrobcovia môžu navrhnúť riešenia, ktoré minimalizujú únik tepla z domu.

Ekologická udržateľnosť

Oceľ je recyklovaľná a je to ekologický materiál. Vzhľadom, že jeho výroba produkuje menej odpadu ako výroba tradičných stavebných materiálov, montovaný dom z tenkostennej ocele je udržateľnejšou voľbou.

Nízke náklady

V porovnaní s tradičnými stavebnými materiálmi sú náklady na montovaný dom z tenkostennej ocele menšie. Jeho výroba je rýchlejšia a efektívnejšia a preto náklady na výstavbu sú oveľa menšie

Pošlite nám projekt

Praktické znalosti nám umožňujú posúdiť projekt a zabezpečiť, aby bol v súlade s technickýmí postupmi a minimalizoval finančné náklady

Navrhneme riešenia

Navrhneme vám riešenia v oblasti vykurovania, typov materiálov na stavbu domu, dispozície miestností, alebo umiestnenia stavby,

Osobná starostlivosť

Pri každom projekte sa vám venujeme na 100%. Je veľmi dôležité sledovať postup prác, ktoré sme si dohodli pred začiatkom stavby.

Bývajte už za štyri mesiace v nízkoenergetickom montovanom dome

FAQ

Najčastejšie otázky

V rámci stavebného zákona sme povinný stavať akúkoľvek stavbu v triede A0. Čiže nízkoenergetický alebo pasívny dom. Všetky naše stavby ododvzdávame s energetickým certifikátom A0

Náš systém, ktorý sa používa v mnohých obytných budovách, rodinných domoch, hoteloch a obchodných oblastiach, kde je hluk jedným z hlavných problémov, má výnimočný výkon.

Keďže ide o vrstvený systém, dokážeme znížiť zvuk v priemere až o 50 % viac ako bežné systémy.

Lightsteelbuild

Realizujeme moderné montované domy. Dom vám postavíme na základe vášho projektu, alebo vám projekt pripravíme podľa vašej predstavy.

Pracovná doba

Veľmi radi vás privítame na konzultáciu v našej kancelárii a pri dobrej kávičke preberieme projekt, ktorý je vaším snom.

Copyright © 2023. Gramina s.r.o.