Systém BORABELA® predstavuje ľahkú oceľovú konštrukciu, ktorá rýchlo umožní výstavbu nových objektov ako sú rodinné domy, administratívne budovy, výrobné haly, bytové domy, garáže, ploty, strešné konštrukcie. Systém ľahkej oceľovej konštrukcie Lightsteelbuild je rýchlejší, lacnejší, o 100% lepší a ekologickejší ako klasický stavebný materiál (brúsená tehla, tvárnice , drevo)

Zákazník na prvom mieste

V prvom rade počúvame požiadavky zákazníka o novom bývaní. Ponúkneme  možnosti výstavby jeho domu pre nový život a zhmotníme jeho predstavy o bývaní. Následne navrhneme optimálne riešenie rozloženia domu, nadstavby, prístavby prípadne haly. Každý sa na to pozerá zo svojho uhla pohľadu a našim zámerom je poskytnúť kompletné poradenstvo pre vytváraní novej stavby v ktorej sa bude cítiť naozaj ako doma.

lightsteel

Postaráme sa o všetko

Poskytujeme celý komplex služieb od samotného návrhu, grafického spracovania, poradenstva a montáže .Starostlivo vyberáme kvalitné materiály obvodových stien, strechy, interiéru . Naši zruční stavebný majstri jednotlivé diely poctivo zostavia. Celý systém tenkostennej oceľovej konštrukcie Lightsteelbuild je vyrobený na moderných počítačom riadených CNC strojoch pre dosiahnutie vysokej kvality a najvyššej presnosti.

lightsteelbuild

Spoznajte náš tím

Milovať svoju prácu je základnou podmienkou na to, aby ju človek robil dobre. Nám sa podarilo vytvoriť skvelý tím ľudí- architektov, konštruktérov i montérov. Každý je jedným dielikom skladačky, ktorá vytvára nakoniec obraz spokojného zákazníka. Len spoločnou súhrou vytvárame skutočný výsledok.