Strecha je korunou každého domu

Korunou každej stavby je určite kvalitná strešná konštrukcia, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou pohodlia v našom dome alebo podnikateľskom objekte. Jedno bez druhého je ako nôž bez čepele. Realizácia kvalitnej strechy je často komplikovaná, nakoľko si vyžaduje odbornú spôsobilosť ľudí so skúsenosťami a hlavne nám to ukrojí veľkú časť rozpočtu.

Strecha ako na to?

V dnešnej dobe je veľa výrobcov rôznych materiálov a produktov z ktorých si môžete zrealizovať vašu vysnívanú strechu. Nie je ľahké sa v tom vyznať a v neposlednom rade rozhodnúť. V prvom rade sa potrebujete rozhodnúť pre typ strechy a možnej strešnej krytiny. A tu začnú vznikať prvé bolesti hlavy. Aké hrubé drevené konštrukcie potrebujem, koľko dreva je na to potrebné, aký veľký odpad z toho bude. Toto všetko vás stojí nemalé finančné prostriedky. Bežný smrteľník v prevažnej miere konečný zákazník a zároveň investor v tom musí mať chaos.

strecha lightsteelbuild

Strecha lightsteelbuild

Ponúkame systém tenkostennej oceľovej konštrukcie, ktorá je ideálnym riešením pre novostavby, rekonštrukcie, prístavby alebo nadstavby existujúcich budov. Jediné čo potrebujeme vedieť je miesto, kde budeme realizovať novú strechu ( snehové a dažďové zrážky) a navrhneme vám najlepšie riešenie. Systém tenkostennej oceľovej konštrukcie od lightsteelbuild sa vyznačuje presnou výrobou, ľahkou konštrukciou a veľmi rýchlou montážou. Je ideálny na všetky druhy krytiny. ( plechová, betonová, pálena škridla)

Výhody tenkostennej oceľovej strechy:

  • nehrdzavie ( pozinkovaná povrchová úprava )
  • vysoká pevnosť
  • vhodná na všetky druhy krytiny
  • nie je potrebné chrániť pred hmyzom
  • odolná voči pliesni
  • vysoká presnosť montáže
  • rýchla montáž
  • bez odpadu

Strechu vám dodáme rýchlejšie ako stavebniny vo vašom okolí, pretože sa nevenujeme rôznym druhom materiálov, ale iba tenkostennej oceľovej konštrukcii, kde dokážeme včas reagovať na vzniknuté okolnosti.

Strechu vám naprojektujeme, vyrobíme na mieru, dovezieme a na mieste aj zmontujeme.